Hizmetlerimiz

                                        

KORUYUCU HEKİMLİK: Evinize geldiği ilk günden itibaren, evinizin bir bireyi olan dostlarınızın sağlıklı,mutlu ve uyumlu bireyler olmaları, bizim en büyük çabamız ve mutluluğumuzdur.

Koruyucu hekimliğin en önemli amacı, henüz hastalanmadan onları korumaktır. bazı sağlık problemlerinde erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmek, onlarla çok daha uzun ve kaliteli bir yaşam sürmemize olanak sağlar.

AŞI TAKİBİ: Kliniğimizde aşılama programı hem evcil hayvanınızın hemde sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, petinize özel hazırlanır. Evcil hayvanınızın yaşı, genel durumu, yaşadığı koşullar aşı programı düzenlemede önemlidir.

petinize oluşturulan aşı programı, aşı takip sistemine  kaydedilir ve aşı randevularınızın zamanı geldiğinde size SMS yoluyla bilgi verilir.

YOĞUN BAKIM: Yoğun bakımımız acil durumlar ve operasyon sonrası dönemde hastalarımızın bakım ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde modern ekipmana sahiptir.

LABORATUAR: Kliniğimiz bünyesinde hemogram,biyokimya analizleri,hormon analizleri, tam idrar tahlili, serolojik testler, dışkı tahlili yapılmaktadır.

CERRAHİ HİZMET : kliniğimizde her türlü yumuşak doku ve kemik operasyonları yapılmaktadır.

RADYOLOJİ: Kliniğimizde son teknoloji CR cihazı ve yüksek frekans özelliğine sahip X-RAY cihazı ile görüntüleme yapılmaktadır.

YURT DIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ

PET KUAFÖR:TRAŞ: kliniğimizde sadece makine traşı yapılmaktadır. BANYO-BAKIM: dünyanın en çok tercih edilen markası olan PET ESTHE ürünlerini kullanıyoruz.

YERİNDE HİZMET: acil durumlar, günlük yerinde tedavi, klinik tedavi gerekli durumlarda evinden ya da işyerinden alıp tedavi bitiminde bırakma, aşılama için ev ya da işyerine hizmet, kuaför hizmetleri için ev ya da işyerinden alıp bırakma, mama ve diğer ihtiyaçlarınızın temini için ev ya da işyerine hizmet

PET SHOP: kliniğimizde her türlü pet shop ürünü ve süperpremium, premium, ekonomik grup, prescription(veteriner özel diyeti) mama grupları bulunmaktadır.